PLE SERVICE SP. Z O.O. to profesjonalny serwis elektroniki przemysłowej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy Techników/Inżynierów pasjonujących się naprawami elektroniki na stanowisko:

Technik/Inżynier serwisu elektroniki i automatyki przemysłowej

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku  będzie realizować następujące zadania:

  • Diagnoza przemysłowych urządzeń elektronicznych
  • Naprawa przemysłowych urządzeń elektronicznych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Wymiana elementów i układów elektronicznych w technologii SMD i THT
  • Testowanie urządzeń pod kątem poprawnej pracy

Nasze oczekiwania:

  • Pasja do elektroniki i napraw sprzętu elektronicznego
  • Zamiłowanie do majsterkowania
  • Doświadczenie w diagnostyce, pomiarach, i naprawach elektroniki i automatyki
  • Umiejętność wykonywania połączeń lutowniczych
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej
  • Znajomość zasad działania układów analogowych, cyfrowych i przetwornic impulsowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina
  • Inicjatywa w działaniu, pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność i pracowitość zaowocują dobrymi wynikami

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności  (6000-10200 PLN)
  • Pracę w sektorze, w którym rzetelna praca wystarczy do osiągniecia wysokich wyników
  • Pracę bez stresu i negatywnych emocji,
  • umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy,
  • brak monotonii, szerokie możliwości poznania każdej branży przemysłu od „środka”
  • wysoka kultura pracy
PLE Service Sp. z o.o.

Ul. Robotnicza 45-47,

55-095 Długołęka, Poland

NIP/Tax ID : PL8961586293

Phone: +48 71 757 58 76

Mail: info@pleservice.com

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: Zamknięte

Wyznacz trasę