6 kroków udanej naprawy

Usługę naprawy, diagnozy lub konserwacji zgłaszamy w następujący sposób:

- telefonicznie

- poprzez wypełnienie formularza w zakładce "zapytaj o naprawę"

- Mailowo

- osobiście pod adresem PLE Service Sp. z o.o., ul Robotnicza 45-47, 55-095 Długołęka.

Standardowa dostawa i odbiór urządzeń jest możliwa przez dowolną firmę kurierską w godzinach 8-16. Dostawa po godzinie 16 jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Przyjmujemy i wysyłamy przesyłki z całego śwaita łącznie z usługami celnymi. Przyjmujemy i wysyłamy przesyłki o wadze do 3500kg. Posiadamy własny magazyn, plac manewrowy, wózek widłowy pozwalający na odbiór bądź załadunek przesyłek do 3500kg. Dysponujemy własnym transportem do 3500kg pozwalającym na skrócenie czasu dostawy bądź odbioru urządzenia do minimum.

Diagnoza polega na bezpłatnym wykonaniu ekspertyzy dostarczanego do naprawy urządzenia. Wykonana diagnoza stanowi podstawę do przygotowania oferty cenowej dla Klienta. W przypadku gdy diagnoza nie wykaże uszkodzenia, na życzenie klienta dokonamy konserwacji polegającej na wymianie elementów mocno zużytych. Czas bezpłatnej diagnozy i wyceny urządzeń to od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku braku możliwości naprawy urządzenia Klient nie ponosi żadnych kosztów a urządzenie jest zwracane.

Po przeprowadzonej diagnozie przygotujemy dla Państwa ofertę na naprawę urządzenia. Pisemna akceptacja oferty uruchamia automatycznie procedurę naprawy.

Proces naprawy jest realizowany w kilku etapach:

- profesjonalne czyszczenie naprawianych elementów

- wymiana niesprawnych komponentów

- naprawa uszkodzeń

- testowanie urządzenia

Ze swojej strony dokładamy wszelakich starań by naprawa trwała jak najkrócej.

Po naprawie urządzenia są starannie pakowane i zabezpieczane na czas transportu. Urządzenia dostarczone w oryginalnych opakowaniach są w nich odsyłane. Standardowa dostawa urządzeń do klienta odbywa się firmami kurierskimi takimi jak DPD,DHL,GLS. Wysyłamy przesyłki na cały świat łącznie z usługami celnymi. Dysponujemy własnym transportem do 3500kg pozwalającym na skrócenie dostawy i dającym gwarancje dostarczenia urządzenia na czas w nienaruszonym stanie.

Zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj dodatkową wiedzę. Bez spamu!

PLE Service Sp. z o.o.

Ul. Robotnicza 45-47,

55-095 Długołęka, Poland

NIP/Tax ID : PL8961586293

Phone: +48 512 339 442

Mail: info@pleservice.com

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: Zamknięte

Wyznacz trasę