ple-service-logo_064c5bad-159b-40d1-a35d-02fe0fb2933c

Konserwacja maszyn przemysłowych

serwis-lp-1
PILNA AWARIA? +48 665 676 200 / 603 660 999

Konserwacja maszyn

Potrzebujesz ekspresowej diagnozy oraz naprawy uszkodzonej maszyny? Szukasz używanych lub nowych części zamiennych?
serwis

Serwis

Zajmujemy się serwisowaniem szerokiej gamy urządzeń przemysłowych. 
pleservice

Sklep

Posiadamy w naszej ofercie tysiące urządzeń oraz części, nowych oraz używanych.

Jakie prace w zakresie konserwacji maszyn przemysłowych wykonujemy?

PLE Service wykonuje prace takie jak:
 • przeglądzie stanu technicznego elektroniki i automatyki wskazanych maszyn i urządzeń, 
 • profesjonalnym czyszczeniu elementów i podzespołów elektroniki i automatyki niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
 • typowaniu elementów do natychmiastowej wymiany, 
 • wymianie elementów zużytych i krytycznych,
 • naprawie uszkodzonych podzespołów,
 • przekazaniu zaleceń po konserwacyjnych.
Prace związane z konserwacją maszyn przemysłowych mogą obejmować różnorodne elementy. W pierwszej kolejności przeprowadzamy diagnostykę i ocenę stanu sprzętu. Dzięki temu możemy ustalić stan elektroniki, urządzeń i linii technologicznych oraz odpowiednio dopasować zakres prac, tak by w efekcie doprowadzić do ich najlepszego funkcjonowania. Co ważne - konserwacja maszyn przemysłowych to nie tylko naprawa i wymiana poszczególnych elementów i podzespołów. Konserwacja maszyn i urządzeń obejmuje również czyszczenie elementów przy wykorzystaniu profesjonalnej myjki parowej i suszarki. Regularne usuwanie zabrudzeń jest bardzo ważne, szczególnie w trudnodostępnych miejscach, gdyż maszyny produkcyjne pracują w trudnych warunkach. Ile czasu zajmuje nam konserwacja maszyn przemysłowych? Harmonogram prac każdorazowo indywidualnie dopasowujemy do potrzeb Klienta i stanu urządzeń przemysłowych. Kluczowa jest ilość uszkodzeń, ale też wielkość parku maszynowego. Kompleksowa konserwacja najczęściej zajmuje od kilku dni do kilku tygodni. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z zasadami konserwacji maszyn, tak by maksymalnie wydłużyć ich użyteczność.

Jaki jest koszt konserwacji maszyn przemysłowych?

Koszt konserwacji maszyn przemysłowych jest ustalany indywidualnie. Na cenę końcową składa się koszt przeprowadzenia diagnostyki, ale też naprawy uszkodzonych podzespołów. W zależności od ilości i rodzaju wymienianych elementów, może on wynieść kilka tysięcy złotych. Każdorazowo indywidualnie wyceniamy przeprowadzenie prac i przed przystąpieniem do konserwacji maszyn produkcyjnych, przedkładamy kosztorys do akceptacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania.

6 kroków do udanej naprawy

Zgłoszenie userki

Usługę naprawy, diagnozy lub konserwacji zgłaszamy w następujący sposób:

Dostawa lub odbiór urządzenia od klienta

Standardowa dostawa i odbiór urządzeń jest możliwa przez dowolną firmę kurierską w godzinach 8-16. Dostawa po godzinie 16 jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Przyjmujemy i wysyłamy przesyłki z całego śwaita łącznie z usługami celnymi. Przyjmujemy i wysyłamy przesyłki o wadze do 3500kg. Posiadamy własny magazyn, plac manewrowy, wózek widłowy pozwalający na odbiór bądź załadunek przesyłek do 3500kg. Dysponujemy własnym transportem do 3500kg pozwalającym na skrócenie czasu dostawy bądź odbioru urządzenia do minimum.

Diagnoza

Diagnoza polega na bezpłatnym wykonaniu ekspertyzy dostarczanego do naprawy urządzenia. Wykonana diagnoza stanowi podstawę do przygotowania oferty cenowej dla Klienta. W przypadku gdy diagnoza nie wykaże uszkodzenia, na życzenie klienta dokonamy konserwacji polegającej na wymianie elementów mocno zużytych. Czas bezpłatnej diagnozy i wyceny urządzeń to od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku braku możliwości naprawy urządzenia Klient nie ponosi żadnych kosztów a urządzenie jest zwracane.

Ofertowanie

Po przeprowadzonej diagnozie przygotujemy dla Państwa ofertę na naprawę urządzenia. Pisemna akceptacja oferty uruchamia automatycznie procedurę naprawy.

Naprawa

Proces naprawy jest realizowany w kilku etapach:
 • profesjonalne czyszczenie naprawianych elementów  
 • wymiana niesprawnych 
 • komponentów  
 • naprawa uszkodzeń 
 • testowanie urządzenia 
Ze swojej strony dokładamy wszelakich starań by naprawa trwała jak najkrócej.

Dostawa do klienta

Po naprawie urządzenia są starannie pakowane i zabezpieczane na czas transportu. Urządzenia dostarczone w oryginalnych opakowaniach są w nich odsyłane. Standardowa dostawa urządzeń do klienta odbywa się firmami kurierskimi takimi jak DPD,DHL,GLS. Wysyłamy przesyłki na cały świat łącznie z usługami celnymi. Dysponujemy własnym transportem do 3500kg pozwalającym na skrócenie dostawy i dającym gwarancje dostarczenia urządzenia na czas w nienaruszonym stanie.

Doświadczenie

Szykość

Technologie i narzędzia

Kompleksowa obsługa

serwis-lp-4
W świecie przemysłu doświadczenie to złoto. Wybierając firmę z zespołem ekspertów o wieloletnim doświadczeniu, masz pewność, że Twoje urządzenia są w najlepszych rękach. Tacy specjaliści rozwiązują problemy z łatwością, przewidują potencjalne awarie i zalecają najbardziej optymalne rozwiązania.
Czas to pieniądz. Każda chwila przestoju w produkcji to potencjalne straty. Wyróżniające się firmy serwisowe gwarantują szybką reakcję na zgłoszenia, minimalizując tym samym przestoje i zapewniając płynność produkcji.
Przyszłość to technologia. Najlepsze firmy inwestują w najnowocześniejsze narzędzia i technologie, które pozwalają na precyzyjną diagnostykę, szybki serwis oraz optymalizację pracy urządzeń przemysłowych.
Jesteś dla nas najważniejszy. Firma, która oferuje kompleksową obsługę, od konsultacji, przez serwis, aż po regularne przeglądy i wsparcie po serwisowe, daje Ci pewność, że nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie w przypadku problemów.